Selçuk Üniversitesi 190 Hemşire Alımı Yapılacak

Kamu personeli Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Selçuk Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 190 adet hemşire alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 31.12.2020, 11:25 31.12.2020, 13:50
Selçuk Üniversitesi 190 Hemşire Alımı Yapılacak

Selçuk Üniversitesi 190 Hemşire Alımı Yapılacak

Kamu personeli Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Selçuk Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 190 adet hemşire alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Selçuk Üniversitesi 190 hemşire alımı ilanı son başvuru tarihi 11.1.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin http://hastaneilan.selcuk.edu.tr/aday/login u sayfaya gidip giriş yaptıktan sonra aşağıdaki evrakları sisteme yükleyip müracaatını yapacak.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - 190 hemşire ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 - 190 hemşire ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 -190 hemşire ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - 190 hemşire ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - 190 hemşire ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 -190 hemşire ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - 190 hemşire ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 -190 hemşire ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - 190 hemşire ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 -190 hemşire ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 190 hemşire ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 190 hemşire ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 190 hemşire ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 190 hemşire ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 190 hemşire ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 190 hemşire ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. 190 hemşire ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. 190 hemşire ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. 190 hemşire ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Engin Kayan 3 hafta önce
Lise mezunuyum kpsss p94 ten 70 kusur aldım başvuru yapabiliyor muyum