Şehir Hastanesine Güvenlik Görevlisi Alımı Ve Temizlik Görevlisi Alımı

Kamu hastanesine personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanında Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlisi Alımı Ve Temizlik Görevlisi Alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 03.10.2020, 18:59 04.10.2020, 00:09
Şehir Hastanesine Güvenlik Görevlisi Alımı Ve Temizlik Görevlisi Alımı

Şehir Hastanesine Güvenlik Görevlisi Alımı Ve Temizlik Görevlisi Alımı

Kamu hastanesine personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanında Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlisi Alımı Ve Temizlik Görevlisi Alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi ilanı son başvuru tarihi 6.10.2020 olarak bildirilmiştir.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi ilanlarına başvurmak isteyen kişiler başvurularını İŞKUR üzerinden yapmaları gerekiyor. İŞKUR sitesine şifrenizi kullanarak giriş yapın. İŞ İLANLARI bölümünde İŞ YERİ UNVANI bölümüne AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ yazın ve ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

ALIM YAPILAN KADROLAR

1. Güvenlik Görevlisi 8 kişi alınacak.

2. Temizlik Görevlisi 9 kişi alınacak.

3. Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Teknisyeni 2 kişi alınacak.

4. Elektrik-Elektronik Teknolojisi Teknisyeni 1 kişi alınacak.

TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI ŞARTLARI

1. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi ilanına Başvuru yapacak personelin görevini yapmasına engel sağlık sorununun (ruhsal ve fiziksel) olmaması ve 24 saat vardiyalı çalışmaya müsait ve görevi yapmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, ulaşım sorunu bulunmamak

2. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi ilanına Başvuru yapacak kişilerin Lise ve dengi okul mezunu olmak.

3. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi ilanına Başvuru yapacak olan bütün Erkek Temizlik Personeli sayıları Rektörlüğe ve bağlı eğitim binaları içinde ağır yük ve ekipmanları gerektiren işler dikkate alınarak hesaplanacaktır.

4. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi ilanına Başvuru yapacak bütün Bayan Temizlik Personeli sayıları yeni açılacak olan hasta ve rehabilitasyon bakım merkezleri bayan katında bulunan temizlik işerinde çalıştırılmak üzere hesaplanmıştır.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI ŞARTLARI

1. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi ilanına Başvuru yapacak bütün kişilerin görevlerini yapmalarına engel sağlık sorunlarının olmaması ve 24 saat vardiyalı çalışmaya dayanıklı ve görevlerini yapmaya engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması, ulaşım sorunu olmaması gerekiyor.

2. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi ilanına Başvuru yapacak bütün kişilerin 5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen Silahlı veya Silahsız Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olmak. Lise ve dengi okul mezunu olmak.

3. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi ilanına Başvuru yapacak kişilerin Kadın adaylarda en az 163cm boyunda olmak, Erkek adaylarda en az 175cm boyunda olmak. Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 10’dan fazla,15’den az olmamak (Boy ve kilo bilgileri sağlık kuruluşlarından belgelendirilmelidir.). (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

ELEKTRİK TEKNİSYENİ ALIMI

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi ilanına Başvuru yapacak kişilerin En az 2 yıl asansör bakım-onarım alanında mesleki tecrübe sahibi olmak ve belgelendirmek. (En Az 2 Yıl Hizmetinin Bulunduğunu SGK Hizmet Dökümü İle Belgelemek veya Bonservis belgesi ile beyan etmek).

TESİSAT TEKNİSYENİ

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi ilanına Başvuru yapacak kişilerin En az 2 yıl Tesisat bakım-onarım alanında mesleki tecrübe sahibi olmak ve belgelendirmek. (En Az 2 Yıl Hizmetinin Bulunduğunu SGK Hizmet Dökümü İle Belgelemek veya Bonservis belgesi ile beyan etmek).

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)