Şehir Hastanesine Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik Görevlisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan işçi alımı ilanlarıda Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi AFSU Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 adet güvenlik personeli alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 03.01.2021, 14:30
Şehir Hastanesine Güvenlik Görevlisi Alımı

Şehir Hastanesine Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik Görevlisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan işçi alımı ilanlarıda Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi AFSU Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 adet güvenlik personeli alımı yapılacaktır.

İŞKUR üzerinden nasıl başvuru yapılacağını öğrenmek için aşağıda bulunan videoyu izleyebilirsiniz.

BAŞVURU BİLGİLERİ

AFSU Güvenlik görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 4.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması zorunludur. Bu nedenle İŞKUR sitesine size ait olan şifreniz ile giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayın ve yeni sekmede açarak başvurunuzu yapın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005824757

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - AFSU Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - AFSU Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - AFSU Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - AFSU Güvenlik görevlisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - AFSU Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - AFSU Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - AFSU Güvenlik görevlisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - AFSU Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - AFSU Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - AFSU Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. AFSU Güvenlik görevlisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. AFSU Güvenlik görevlisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. AFSU Güvenlik görevlisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. AFSU Güvenlik görevlisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. AFSU Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. AFSU Güvenlik görevlisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)