Şehir Hastanesine 170 Şoför Alınacak

Şehir hastanesine personel alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Adana Yüreğir şehir hastanesinde görevlendirilmek üzere 170 adet şoför alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 06.12.2020, 22:14 07.12.2020, 00:31
Şehir Hastanesine 170 Şoför Alınacak

Şehir Hastanesine 170 Şoför Alınacak

Şehir hastanesine personel alımı personel alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Adana Yüreğir şehir hastanesinde görevlendirilmek üzere 170 adet şoför alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Adana Yüreğir şehir hastanesi şoför alımı ilanı son başvru tarihi 7.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR sitesi üzerinden başvurmaları gerekiyor.

İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız daha sonra aşağıda bulunan linki kopyalayıp yeni sekmede açarak başvurunuzu yapınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Yüreğir şehir hastanesi şoför ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Yüreğir şehir hastanesi şoför Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Yüreğir şehir hastanesi şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Yüreğir şehir hastanesi şoför Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Yüreğir şehir hastanesi şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Yüreğir şehir hastanesi şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Yüreğir şehir hastanesi şoför Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Yüreğir şehir hastanesi şoför alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Yüreğir şehir hastanesi şoför alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Yüreğir şehir hastanesi şoför alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Yüreğir şehir hastanesi şoför alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Yüreğir şehir hastanesi şoför alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Yüreğir şehir hastanesi şoför alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Yüreğir şehir hastanesi şoför alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)