Şehir Hastanelerine 1870 Kamu Personeli Alımı

Farklı şehirlede bulunmakta olan şehir hastaneleri kendi birimlerinde en az lise mezunları olmak şartı ile personel alımı Mülakatsız olarak yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 09.12.2020, 13:25 11.12.2020, 13:27
Şehir Hastanelerine 1870 Kamu Personeli Alımı

Şehir Hastanelerine 1870 Kamu Personeli Alımı

Farklı şehirlede bulunmakta olan şehir hastaneleri kendi birimlerinde en az lise mezunları olmak şartı ile personel alımı Mülakatsız olarak yapılacağı açıklandı.

LİSE MEZUNU 98 PERSONEL ALIMI GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Yayınlanan kılavuzda lise mezunu olan kişiler içinden 98 adet personel alımı yapılacağı görüldü.

Tıbbi Sekreter alımı

anestezi alımı

ortopedi alımı

laboratuvar alımı

röntgen  teknisyeni alımı

Kılavuza aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.osym.gov.tr/TR,20735/kpss-202014-saglik-bakanliginin-sozlesmeli-pozisyonlarina-yerlestirme-yapmak-icin-tercih-kilavuzu-ve-tablolar.html

ÖN LİSANS MEZUNU 236 PERSONEL ALIMI

Ön lisans mezunu personel alımları bölümüne bakıldığı takdirde ise

fizik tedavi uzmanı alımı

anestezi uzmanı alımı

tıbbi sekreter alımı

eczaneci alımı

tıbbi görüntüleme alımı

elektronörofizyoloji alımı

ilk ve acil yardım alımı

LİSANS MEZUNU 1544 PERSONEL ALIMI

Yayınlanmakta olan ilanlar incelendiğinde şehir hastanelerine lisans mezunu olmakta olan mezunlardan

hemşire alımı

ebe alımı

fizyoterapist alımı

çocuk gelişimcisi alımı

perfüzyonist alımı

diyetisyen alımı

sağlık fizikçisi alımı

psikolog alımı

odyolog alımı

BAŞVURU NASIL OLACAK

Bütün bavurular ÖSYM sayfası üstünden alınacak. Tercih işlemi yapmak isteyen bütün bay ve bayan adayların ais.osym.gov.tr adresinden tercih işlemlerini yapması ve 20 Lira olan tercih ücretini yatırması gerekiyor.

KPSS'SİZ YAPILAN ALIMLAR

Kariyer sayfası üstünden yayınlanmış olan personel alımı ilanlarında, şehir hastaneleri birimlerine personel alımı yapılacağı yer verildi.

Aşağıdaki link üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilanlari/#&kw=%C5%9Fehir%20hastane

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 1870 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 1870 personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 1870 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 1870 personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 1870 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 1870 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. 1870 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. 1870 personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. 1870 personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. 1870 personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. 1870 personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - 1870 personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - 1870 personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - 1870 personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
MK 4 ay önce
Önlisans lisan diplomaları olanlara atama hakkiverilsin insanların önündeki engelleri kaldırın herkes yorgun bu yüzden iki diplomasiolana atama verilsin