Sayıştay Başkanlığı Kadrolu Kamu Personel Alımı

Sayıştay Başkanlığı tarafından açıklanan kamu personel alımı ilanları ile birlikte iş başvuru şartları açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 10.12.2021, 11:10 12.12.2021, 10:24
Sayıştay Başkanlığı Kadrolu Kamu Personel Alımı

Sayıştay başkanlığı kamu personel alımı ilanları içinde sistem uzmanı alımı, yazılım geliştirme uzmanı alımı gibi kadrolara belirtilmiş şartlar çerçevesinde istihdam yapılacağı açıklandı.


Sayıştay başkanlığı kamu personel alımı bilgileri


•    Kamu uzman alımı son başvuru tarihi 10.12.2021 olarak bildirildi.

•    İş başvuru işlemleri için adayların aşağıda yazılı bulunan adrese şahsen başvuru gerçekleştirmeleri gerekiyor.

•    İnönü Bulvarı (Eskişehir Yolu) 06520 No:45 Balgat/Çankaya/Ankara


Kamu personel alımı ilanları başvuru şartları


1.    657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48'inci maddesinde sayılan genel şartlara haiz olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

2.    Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

3.    Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda deneyimli olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

4.    Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi ve güvenliği hakkında bilgi sahibi olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

5.    Hizmetin gerektirdiği niteliklere, muhakeme yeteneğine ve temsil kabiliyetine sahip olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı