Sayaç Sökme Takma Personeli Alımı Yapılacak

Sayaç Sökme Takma Personeli Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bursa belediyesi başkanlığı bünyesinde kadrolu olarak görevlendirilmek üzere 12 adet Sayaç Sökme Takma Personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 26.11.2020, 09:06 27.11.2020, 00:12
Sayaç Sökme Takma Personeli Alımı Yapılacak

Sayaç Sökme Takma Personeli Alımı Yapılacak

Sayaç Sökme Takma Personeli Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bursa belediyesi başkanlığı bünyesinde kadrolu olarak görevlendirilmek üzere 12 adet Sayaç Sökme Takma Personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

12 adet Sayaç Sökme Takma Personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 27.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adayların info@binted.com.tr adresine mail göndermeleri gerekiyor.

İrtibat kişisi: M.Gökhan KEŞLİK 

İrtibat Telefonu: 0 224 251 06 00

Kurum Adresi: Atatürk Kongre Kültür Merkezi Başkanlık Binası K:1 Osmangazi - Bursa 

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 12 adet Sayaç Sökme Takma Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 12 adet Sayaç Sökme Takma Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 12 adet Sayaç Sökme Takma Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 12 adet Sayaç Sökme Takma Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 12 adet Sayaç Sökme Takma Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 12 adet Sayaç Sökme Takma Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. 12 adet Sayaç Sökme Takma Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. 12 adet Sayaç Sökme Takma alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. 12 adet Sayaç Sökme Takma alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. 12 adet Sayaç Sökme Takma alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. 12 adet Sayaç Sökme Takma alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - 12 adet Sayaç Sökme Takma alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - 12 adet Sayaç Sökme Takma alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - 12 adet Sayaç Sökme Takma alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)