Sarıoğlan Belediye Başkanlığı 8 Personel Alıyor

Türkiye İş Kurumu kurum dışı ilan ile Sarıoğlan Belediye personel LTD. ŞTİ yayınladığı ilan ile şoför, iş makinesi operatörü ile beden işçisi alımı yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ve ilan metni haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 26.04.2020, 00:51
Sarıoğlan Belediye Başkanlığı 8 Personel Alıyor

İŞKUR kurum dışı ilan ila Kayseri Sarıoğlan Belediye Başkanlığı personel şirketi tarafından yayınladığı ilan metni ile 8 personel alımı yapmaktadır. İlgilenen adayların unvanları 1 kişi iş makinası operatörü, 2 kişi şoför ve 5 kişi ise beden işçisi olarak istihdam edileceklerdir. Son başvuru tarihi 1 Mayıs 2020 olarak verilmiştir.

1 İş Makinesi Operatörü alımı başvuru şartları; T.C vatandaşı olması, 18 yaşından gün almış olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, Sarıoğlan belediye sınırları içerisinde ikamet ediyor olması, G sınıfı ehliyete sahip olması, askerlikle ilişiğinin bulunmaması, en az ilkokul mezunları başvuruda bulanabilir.

2 şoför alımı başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az ortaokul mezunu olması, B sınıfı ehliyete sahip olması, askerlikle ilişiği bulunmaması ve ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olanların başvuruları kabul edilmektedir.

5 beden işçisi alımı başvuru şartları; T.C vatandaşı olması, en az ilkokul mezunu olması, askerlikle ilişiğinin bulunmaması ve ilan metninde özel şartlara haiz olanlar başvuruda bulunabilirler.

Sarıoğlan Belediyesi 8 personel alımı ilan kılavuzunu inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Burhanettin savaş 1 yıl önce
Şoför