Şanlıurfa Viranşehir Polisevi Aşçı Alımı

Türkiye İş Kurumu kurum dışı iş ilanlarında yayınlanan ilan kılavuzuna göre Şanlıurfa Viranşehir Polisevin’ de istihdam edilmek üzere daimi ve süreli aşçı alımı yapılacağı ilan edilmiştir. İlgilenen adayların başvuru şartları ve ilan kılavuzu haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 06.05.2020, 00:01 22.06.2020, 21:42
Şanlıurfa Viranşehir Polisevi Aşçı Alımı

İŞKUR kurum dışı ilan ile Şanlıurfa Viranşehir Polivevinde istihdam edilmek üzere daimi ve süreli kadroda Aşçı alımı yapılacağı ilan edilmiş olup ilgili adaylar için başvuru şartları ile ilan kılavuzu aşağıda resimli olarak verilmiştir.

Adayların başvuru şartları; T.C vatandaşı olması, İlkokul mezunu olması, Tercihen deneyim sahibi olması, 35 yaşından büyük olmaması ve Viranşehir ilçesinde ikamet eden adaylar arasından başvurular kabul edilecektir.

Adaylardan istenilen belgeler neler; Nüfus cüzdan fotokopisi, Diploma fotokopisi, Adli sicil kaydı ile 2 adet fotoğraf istenmektedir.

İlgili adaylar için 6 Mayıs 2020 son başvuru tarihi olarak belirlenmiştir. İlgili adaylar daha detaylı bilgi için aşağıda ilan kılavuzu resimli olarak verilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)