Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 6 Bilgisayar Mühendisi Alımı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı kamu personeli alımı yapılması için memur alımı ilanı verdi. Yayınlanan ilanlarda Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 6 adet Bilgisayar Mühendisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 11.01.2021, 14:40 11.01.2021, 14:54
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 6 Bilgisayar Mühendisi Alımı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 6 Bilgisayar Mühendisi Alımı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı kamu personeli alımı yapılması için memur alımı ilanı verdi. Yayınlanan ilanlarda Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 6 adet Bilgisayar Mühendisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

STB 6 adet Bilgisayar Mühendisi alımı ilanı son başvuru tarihi 15.1.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen tüm kişilerin başvuru.sanayi.gov.tr yayınlanmış olan Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurmaları daha sonra fotoğraflarını ve mezuniyet belgelerini elektronik ortamda taratıp başvuru formuna eklemeleri zorunludur.

Şahsen veya posta yolu yapılacak olan başvurularr kabul edilmeyecektir.

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıdadır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/722186/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/sanayi-ve-teknoloji-bakanligi-sanayi-ve-teknoloji-uzman-yardimciligi-giris-sinavi-ilani

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - STB 6 adet Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - STB 6 adet Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - STB 6 adet Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - STB 6 adet Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - STB 6 adet Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - STB 6 adet Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - STB 6 adet Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - STB 6 adet Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - STB 6 adet Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - STB 6 adet Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. STB 6 adet Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. STB 6 adet Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. STB 6 adet Bilgisayar Mühendisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. STB 6 adet Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. STB 6 adet Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. STB 6 adet Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)