Samsun Üniversitesi KPSS P93 Puanı İle Memur Alımı Yapacak

Kamu personel alımı ilanları ile beraber açıklanmış olan duyurularda Samsun Üniversitesi rektörlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 13 tane büro personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 29.10.2021, 11:59 31.10.2021, 11:48
Samsun Üniversitesi KPSS P93 Puanı İle Memur Alımı Yapacak

Üniversite memur alımı ilanları kapsamında iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin İktisat, İşletme, Maliye veya Muhasebe ve Finans Yönetimi, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama gibi bölümlerden mezun olmaları gerekiyor.

Lisans mezunu memur alımı için başvuru yapacak kişilerin Misafirhane veya otel işletmeciliği alanında yönetici pozisyonunda çalışmış olup ilgili alanda en az 5 (beş) yıl mesleki tecrübeye sahip olmaları gerekiyor.


SAMSUN ÜNİVERSİTESİ MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Samsun üniversitesi büro personeli alımı son başvuru tarihi 2.11.2021 olarak bildirildi.

Kamu memur alımı için ilk önce www.samsun.edu.tr üzerinden başvuru formunu doldurup indirdikten sonra kuruma bütün adayların şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.


SAMSUN KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Samsun Üniversitesi KPSS P93 Puanı İle Memur Alımı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Üniversite rektörlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 13 tane büro personeli alımı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Üniversite memur alımı ilanları kapsamında iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin İktisat, İşletme, Maliye veya Muhasebe ve Finans Yönetimi, Bilgisayar Programcılığı mezunu olmaları ve ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Lisans mezunu memur alımı için başvuru yapacak kişilerin Misafirhane veya otel işletmeciliği alanında yönetici pozisyonunda çalışmış olup, duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı