Samsun Üniversitesi Büro Personeli Alımı

Büro Personeli Alımı yapılması için personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Samsun Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 4 adet Büro personeli alımı ve 1 adet Destek personeli alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 30.11.2020, 14:12
Samsun Üniversitesi Büro Personeli Alımı

Samsun Üniversitesi Büro Personeli Alımı

Büro Personeli Alımı yapılması için personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Samsun Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 4 adet Büro personeli alımı ve 1 adet Destek personeli alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Samsun Üniversitesi Büro Personeli Alımı son başvuru tarihi 4.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan kişiler www.samsun.edu.tr den elde edilecek başvuru formunu ve istenmekte olan belgelerle birlikte şahsen veya posta yolu ile Personel Daire Başkanlığına başvurmaları gerekiyor.

Yayınlanmış olan linkin resmi ilan linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?60f2b98d-33fe-472c-bcfb-359c3c8c1509

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Samsun Üniversitesi Büro Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Samsun Üniversitesi Büro Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Samsun Üniversitesi Büro Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Samsun Üniversitesi Büro Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Samsun Üniversitesi Büro Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Samsun Üniversitesi Büro Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Samsun Üniversitesi Büro Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Samsun Üniversitesi Büro Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Samsun Üniversitesi Büro Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Samsun Üniversitesi Büro Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Samsun Üniversitesi Büro Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Samsun Üniversitesi Büro Personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Samsun Üniversitesi Büro Personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Samsun Üniversitesi Büro Personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)