Samsun Üniversitesi 8 İşçi Alıyor

Samsun Üniversitesi Rektörlüğü tarafından farklı pozisyonlarda 8 işçi alımı için ilana çıkıldı.

Kamu Personeli Alımı 11.03.2020, 23:59
Samsun Üniversitesi 8 İşçi Alıyor

Samsun Üniversites 'nce 11 Mart 2020 tarihinde 8 kamu personeli alımı için resmi ilan yayımlandı.

Başvuru Şartları

Yayınlanan ilana 18 yaşını doldurmuş, memur olmaya engel durumu olmayan, görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmayan, askerlikle ilişiği olmayan kişiler başvuru yapabilecektir. Ayrıca adayların Samsun sınırlarında ikamet etmeleri şarttır. Samsun il ve ilçelerinde oturan kişiler başvuru yapabilecektir. 
İlan kapsamında lisans mezunu 2 güvenlik görevlisi, 1 elektrikçi, 1 sıhhi tesisatçı, 4 temizlik görevlisi alınacaktır. Adaylar sadece bir pozisyon için başvuru yapabilir. 

Güvenlik görevlileri en az B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmalıdır. 8 ve 12 saatlik vardiyalarla çalışmaya uygun olunmalıdır. Güvenlik görevlisi kimlik kartı gereklidir. Elektrikçinin ustalık ya da kalfalık belgesi olmalıdır. Sıhhi tesisatçının en az 1 yıllık deneyimi olmalıdır. Temizlik görevlisi hijyen belgesine sahip olmalıdır. Başvuru koşulları için ilanlar detaylı olarak incelenmeli ve şartlara bakılmalıdır. 

Başvuru Şekli

11 Mart 2020 tarihinde yayınlanan ilana başvurular 16 Mart 2020 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular İşkur üzerinden şahsen, elektronik olarak ya da Alo 170 üzerinden alınacaktır. Kontenjanın 4 katı kadar aday kura ile belirlenecektir. Kuralar 25 Mart 2020 tarihinde çekilecektir. Kurada ismi çıkan adaylar belge teslimi yapacak ve sınava alınacaktır. Sözlü sınavda adaylara meslekleri ile ilgili sorular sorulacaktır.  Personel alım sürecine ilişkin tüm ilanlar üniversite web adresinden yayınlanacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)