Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Kamu Personeli Alımı Duyuruldu

Kurum tarafından yayınlanan ilana göre 1 sanatsal yardımcı eleman, 1 orkestra sanatçısı, 1 koro sanatçı, 2 bale sanatçısı olmak üzere toplamda 5 kişi istihdam edilecektir.

Kamu Personeli Alımı 16.10.2018, 03:17
Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Kamu Personeli Alımı Duyuruldu

Bale sanatçısı 2 kişi için : yükseköğrenim kurumu müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi veya konservatuvarın bale bölümünden en az lise düzeyinde mezun olmaları ya da lisans düzeyinde öğrenimine devam ediyor olmaları şartı vardır.

Koro sanatçısı 1 kişi için: yükseköğrenim kurumu müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuvardan lisans düzeyinde mezun olmaları şartı aranmaktadır.

Orkestra sanatçısı 1 kişi için: müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuvardan lisans düzeyinde mezun olmaları şartı bulunmaktadır.

Sanatsal yardımcı eleman 1 kişi için: iyi derecedeİngilizce bilmesi veya bilgisayar programlarını yeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularında iyi derecede genel kültür ve bilgi sahibi olması nitelikleri aranır. Ayrıca müzik eğitimi veren fakülte veya Konservatuvardan en az lisans düzeyinde mezun olma şartı vardır.

Tüm ilanların son başvuru tarihi olarak 19 ekim 2018 olarak açıklanmıştır. Adayların başvuru şekli, sınav yeri ve zamanı ayrıca aranan diğer şartlara aşağıdaki linklerden ulaşabilir.

Bale sanatçısı 2 kişi için tıklayın

Koro sanatçısı 1 kişi için tıklayın

Orkestra sanatçısı 1 kişi için tıklayın

Sanatsal yardımcı eleman 1 kişi için tıklayın

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@