Sakarya Üniversitesi İnşaat işçisi Alımı

Kamu Kurumuna İnşaat işçisi Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Sakarya Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet İnşaat işçisi Alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 17.11.2020, 11:33
Sakarya Üniversitesi İnşaat işçisi Alımı

Sakarya Üniversitesi İnşaat işçisi Alımı

Kamu Kurumuna İnşaat işçisi Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Sakarya Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet İnşaat işçisi Alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sakarya Üniversitesi İnşaat işçisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 20.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Bu nedenle ilk önce İŞKUR sitesine şifrenizi kullanarak giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayın ve yeni sekmede açarak başvurunuzu gerçekleştirin.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005773053

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Sakarya Üniversitesi İnşaat işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Sakarya Üniversitesi İnşaat işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Sakarya Üniversitesi İnşaat işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Sakarya Üniversitesi İnşaat işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Sakarya Üniversitesi İnşaat işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Sakarya Üniversitesi İnşaat işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Sakarya Üniversitesi İnşaat işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Sakarya Üniversitesi İnşaat işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Sakarya Üniversitesi İnşaat işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Sakarya Üniversitesi İnşaat işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Sakarya Üniversitesi İnşaat işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Sakarya Üniversitesi İnşaat işçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Sakarya Üniversitesi İnşaat işçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Sakarya Üniversitesi İnşaat işçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)