Sakarya Geyve Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Zabıta Memuru Alımı yapılması için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Sakarya Geyve Belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 8 adet Zabıta Memuru alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 28.11.2020, 14:39
Sakarya Geyve Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Sakarya Geyve Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Zabıta Memuru Alımı yapılması için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Sakarya Geyve Belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 8 adet Zabıta Memuru alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sakarya Geyve Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanı başvuru tarihi 21.12.2020 tarihinde başlayacak ve 25.12.2020 tarihinde sona erecektir.

Başvurmak isteyen kişilerin Geyve belediyesi başkanlığına şahsen başvurmaları gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Geyve Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Geyve Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Geyve Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Geyve Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Geyve Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Geyve Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Geyve Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Geyve Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Geyve Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Geyve Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Geyve Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Geyve Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Geyve Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Geyve Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)