Şahinbey Belediyesi Personel Alımı

Personel alımı yapılması için iş ilanı duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Şahinbey Belediyesi kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere Teftiş Kurulu Müdürlüğüne müfettiş yardımcısı alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 14.03.2021, 11:20 15.03.2021, 00:16
Şahinbey Belediyesi Personel Alımı

Şahinbey Belediyesi Personel Alımı

Personel alımı yapılması için iş ilanı duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Şahinbey Belediyesi kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere Teftiş Kurulu Müdürlüğüne müfettiş yardımcısı alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Şahinbey Belediyesi Personel Alımı ilanı son başvuru tarihi 19.03.2021 olarak açıklanmıştır

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan adayların Şahinbey Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne başvurularını şahsen veya posta ile yapmaları gerekiyor.

BAŞVURU GENEL BİLGİLERİ

1 - Şahinbey Belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Şahinbey Belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Şahinbey Belediyesi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Şahinbey Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Şahinbey Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Şahinbey Belediyesi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Şahinbey Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Şahinbey Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Şahinbey Belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Şahinbey Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Şahinbey Belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Şahinbey Belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Şahinbey Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Şahinbey Belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Şahinbey Belediyesi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)