Sahil Güvenlik Marmara Destek Komutanlığı Personel Alımı ilanı Yayınladı

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yayınlanan ilanla Meydancı ve Büro işçisi alımı yapılacağı duyurulmuş olup başvurular 30 Kasım 2018 Tarihine kadar devam edecektir. KPSS şartı bulunmamaktadır.

Sahil Güvenlik Marmara Destek Komutanlığı Personel Alımı ilanı Yayınladı

Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Onarım Destek Komutanlığı Büro İşçisi 2 kişi alımında adayların Lise ve Dengi Okul mezunu olması gerekmektedir. KPSS Şartı bulunmayan Kamu Personeli Alımı İçin adayların Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

Başvuru yapmak isteyen adayların şahsen İŞKUR Müdürlüklerine veya iş ilan numarası 00004741489 ile İŞKUR internet sitesi üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir. Bu ilanlara Kişisel Durumu Engelli olanlar başvurabilir.

Ayrıca Ortaöğretim (Lise ve Dengi) okul mezunu 1 kişi Genel Alan Temizleme Görevlisi / Meydancı olarak personel alımında KPSS şartı yoktur, adayların yapacağı iş gereği sürekli dikkat gerektirdiğinden dolayı engel gruplarına göre başvuru yapılması gerekmektedir.

Başvuru yapacak olanlar son başvuru tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 00004741519 iş ilan no ile müracaat etmesi gerekmektedir. Alınacak personel Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Onarım Destek Komutanlığı Pendik / İstanbul adresinde çalışacaktır.

Başvuru yapacaklar için kura çekimi 7 Aralım 2018 tarihinde saat 10:00 da Pendik Belediyesine ait Yunus Emre Kültü rMerkezinde noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Onarım Destek Komutanlığı ilan metni için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kenan gül
Kenan gül - 7 ay Önce

Çalışmaya çok ihtiyacım var