Sahil Güvenlik Komutanlığı KPSS 60-70 Puanla Sivil Memur Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı dış kaynaktan KPSS 60-70 puanla sivil memur alımı başvuruları ve kontenjanları yayımlanmıştır. Kadro dağılımları ve İllere göre dağılımlar ile ilan kılavuzu haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 25.08.2019, 10:24
Sahil Güvenlik Komutanlığı KPSS 60-70 Puanla Sivil Memur Alımı

Yayımlanan askeri alım sivil memur ilan kılavuzunda kamu personeli alımları devam etmektedir. Dış kaynaktan Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından KPSS 60-70 puanlı sivil memur alımlarında şartlar ve öğrenim durumları değişmektedir.

Sahil Güvenlik Komutanlığı sivil memur alım şehirleri; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, İzmir, Çanakkale, Muğla, Mersin, Antalya, Trabzon, Hatay ve Bartın şehirlerinde istihdam edileceklerdir.

Genel şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, 18 yaşından gün almış olması, Kamu haklarından mahrum olmaması ve 1 Ocak 2019 tarih itibariyle 36 yaşından gün almayanların başvuruları kabul edilmektedir.

Alınacaklarda unvan ve özellikleri; Büro personeli, Bilgisayar teknisyeni, Bakım onarım teknisyeni, Elektrik teknikeri, Elektronik teknikeri, Elektrik teknisyeni, Tekstil teknikeri, Sıhhi tesisat ve iklimlendirme teknisyeni, bakım onarım teknisyeni, mal sorumlusu, destek personeli, berber, garson ve hizmetli alımı olarak belirtilmiştir.

Son başvuru 02 Eylül 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecek olup başvuruda bulunacak adaylardan KPSS 60-70 taban puan şartı aranıyor.

Sahil Güvenlik Komutanlığı sivil memur alımı kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (14)
Husamettin 2 yıl önce
Başvuru nasıl yapılır. Nereden yapılır bilgisi olan var mi?
memur adayı 2 yıl önce
büro personeli maaşı ne kadar acaba
Numan 2 yıl önce
Başvuru nereden yapılıyor
Alper 2 yıl önce
Puanım 59 başvuru yapsam olur mu
aday memur 2 yıl önce
büro personeli izmire başvurdum puanım 97
hasan 2 yıl önce
büre personeli mersin puan 72 zor gelmez heralde
yasin 2 yıl önce
hizmetliye başvurdum puan 70
taner 2 yıl önce
arkdaşlar büro pernoline yığılma var büyük ihtimal yüksek kapatacak gibi ama diğer ünvanlar teknisyen tekniker garson hizmetli çok düşük kapatacak gibi 70_75 bandına inebilir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın