Sahil Güvenlik Komutanlığı 41 Personel Alımı Yapacak

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Sahil Güvenlik komutanlığı 2021 yılı için 41 personel alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 17.02.2021, 00:18 18.02.2021, 15:32
Sahil Güvenlik Komutanlığı 41 Personel Alımı Yapacak

Sahil Güvenlik Komutanlığı 41 Personel Alımı Yapacak

Sahil Güvenlik Komutanlığı  tarafından iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Sahil Güvenlik komutanlığı 2021 yılı için 41 personel alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sahil Güvenlik komutanlığı ilanı son başvuru tarihi 28 Şubat 2021 günü saat 23.59’da sona erecektir.

Başvuru yapmak isteyen kişiler https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adresi Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapılacaktır.

Resmi ilanın kılavuzu aşağıdaki linkte

https://bit.ly/2NrF47v

ALIM YAPILAN KADROLAR

 10 Güverte

10 makine

10 ikmal

10 mühendis

1 hukuk alanında 41 sözleşmeli subay alımı yapılacak.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Sahil Güvenlik 41 personel ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Sahil Güvenlik 41 personel ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Sahil Güvenlik 41 personel ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Sahil Güvenlik 41 personel ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Sahil Güvenlik 41 personel ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Sahil Güvenlik 41 personel ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Sahil Güvenlik 41 personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Sahil Güvenlik 41 personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Sahil Güvenlik 41 personel ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Sahil Güvenlik 41 personel ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Sahil Güvenlik 41 personel ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Sahil Güvenlik 41 personel ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Sahil Güvenlik 41 personel ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Sahil Güvenlik 41 personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Sahil Güvenlik 41 personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Sahil Güvenlik 41 personel ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)