Sahil Güvenlik Komutanlığı 40 İşçi Alıyor

Sahil Güvenlik Komutanlığı KPSS Şartsız, en az ilkokul mezunu, çeşitli pozisyonlarda istihdam edilmek üzere 40 işçi alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 23.12.2019, 22:55
Sahil Güvenlik Komutanlığı 40 İşçi Alıyor

Başvuru Şartları

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından 40 işçi alımı yapılmaktadır. Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı bünyesinde istihdam edileceklerdir.

Başvuru yapacak adaylar en az ilköğretim, en fazla lise mezunu olmalıdır. İşçi alımı yapılacak olan pozisyonlar arasında kaynakçı, armatör, elektrikçi, iklimlendirme teknisyeni, mekaniker, raspacı, kızakçı, gemi boyacısı, tekne onarım işçisi, sıhhi tesisatçı gibi unvanlara alım yapılacaktır. Alımlar yapılırken işçiler ilgili meslek lisesi bölümlerinden mezun olmalıdır. Başvuru yaptıkları pozisyon için MEB’den ustalık belgesine sahip olmaları gerekir. Başvuru Usulü

İlanın yayınlanmasıyla birlikte başvurular alınmaya başlamıştır ve 27 Aralık 2019 tarihinde sona erecektir. İlan İŞKUR üzerinden yayınlanmıştır ve işçi alımı için başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Elektronik ortamda ya da şahsen il müdürlüklerine giderek başvuru yapılabilir. Başvurular süresi içinde yapılmalıdır. Başvuru şartları ilanda ayrıntılı olarak belirtilmiştir. Adaylar başvuru yapmadan önce ilanı detaylı olarak incelemelidir.

Başvuru yapacak olan adaylar tek bir pozisyon için başvuru yapmalıdır. Birden fazla pozisyona başvuru yapılması halinde hepsi reddedilecektir. Nihai olarak işe alınacak olan kişiler memur değil, işçi olarak istihdam edilecektir. İşe alınan kişiler toplu iş sözleşmesi kapsamında iş elbisesi, yemek, servis ve ikramiye imkanlarından yararlanacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Abbas 1 yıl önce
Nasıl başvuru yapabiliriz,işkurdan yapamadım
faruk yılmaz 1 yıl önce
kabul ediyorum