Sahil Güvenlik Komutanlığı 175 Astsubay Alımı! Başvuru Başladı

Sahil Güvenlik sözleşmeli 175 astsubay ilanı yayınlamış olup ilgilenen adaylar için KPSS şartsız ve KPSS 60 puanla istihdam edileceği duyuruldu. Ayrıca ilan kılavuzunda kadro dağılımları, öğrenim durumları ve başvuru şartları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 13.02.2020, 00:01
Sahil Güvenlik Komutanlığı 175 Astsubay Alımı! Başvuru Başladı

Jandarma ve Sahil Güvenlik yayınladığı ilan ile bay ve bayan adaylar arasından KPSS şartsız ve KPSS 60 puanla 175 astsubay alımı için başvuru topluyor. İlgili adaylar için detaylar aşağıda verilmiştir.

İlgilenen adaylar için başvurular başlamış olup Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemine e-devlet üzerinden şahsi şifrenizle giriş yaptıktan sonra online olarak başvurularınızı tamamlaya bilirsiniz.

Adaylar için branşlar, kontenjanlar ve öğrenim durumları ile KPSS şartsız ve KPSS minimum puan tablosu aşağıda verilmiş olup ilgilenen adayların başvurularını 21 Şubat 2020 tarihi saat 16:00 kadar yapmaları gerekmektedir.

Kadro dağılımları; İdari Erkek 10 kişi ve Kadın 10 kişi Meslek Yüksek Okulların; Büro Hizmetleri ve Sekreterlik, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği veya Adalet ön lisans bölümlerinden mezun olmuş veya geçici kayıt tarihine kadar mezun olabilecek durumda olmak. Güverte Erkek 80 kişi Meslek Yüksek Okulların; Deniz Ulaştırma ve İşletme veya Güverte ön lisans bölümlerinden mezun olmuş veya geçici Erkek ve bayan aday kontenjanları ayrı ayrı belirlenen branşlar için; erkek veya kadın aday asıl veya yedek kontenjanların doldurulamaması durumunda; eksik kalan asıl veya yedek kontenjanlar diğerine aktarılabilecektir. 1 Ocak 2020 tarihi itibarıyla düzeltilmemiş nüfus kaydına göre; 27 yaşını bitirmemiş olması gerekmektedir.

Sahil Güvenlik Komutanlığı astsubay alımı kılavuzunda başvuru adresi bulunmakta tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@