Sahil Güvenlik Komutanlığı 150 Personel Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan resmi iş ilanları bilgilerinde Sahil Güvenlik komutanlığı kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 150 adet personel Alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 13.03.2021, 00:17 14.03.2021, 15:26
Sahil Güvenlik Komutanlığı 150 Personel Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı 150 Personel Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan resmi iş ilanları bilgilerinde Sahil Güvenlik komutanlığı kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 150 adet personel Alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sahil güvenlik personeli Alımı ilanı başvuru tarihi 15.03.2021 tarihinde başlayacak ve 28.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan başvuru linki üzerinden başvuru işlemlerini online olarak yapmaları gerekiyor.

https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris

Aşağıda yayınlanmış olan resmi ilanın belgelerin görüntüleri bulunmakta. Lütfen bu belgeleri dikkatlice inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 - Sahil Güvenlik 150 personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Sahil Güvenlik 150 personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Sahil Güvenlik 150 personel ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Sahil Güvenlik 150 personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Sahil Güvenlik 150 personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Sahil Güvenlik 150 personel ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Sahil Güvenlik 150 personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Sahil Güvenlik 150 personel ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Sahil Güvenlik 150 personel ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Sahil Güvenlik 150 personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Sahil Güvenlik 150 personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Sahil Güvenlik 150 personel ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Sahil Güvenlik 150 personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Sahil Güvenlik 150 personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Sahil Güvenlik 150 personel ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)