Sahil Güvenlik En Az İlkokul Mezunu Personel Alıyor

İşkur üzerinden yapılan ilanlar ile Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım ve Destek Komutanlığı bünyesine kamu personelleri alımı için başvurular başladı.

Sahil Güvenlik En Az İlkokul Mezunu Personel Alıyor

Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı tarafından yapılan işkur ilanı ile komutanlık bünyesine kura ile 1 TMY(Terörle Mücadelede Yaralanan) genel alan temizleme görevlisi, 2 kişi engelli Büro İşçisi alımı için başvurular başladı.

00004841331 işkur ilan numaralı 2 Engelli personel alımında adayların kadın, erkek 18 yaşından büyük olması, lise ve dengi okul mezunu olup Bilgisayar, Bilgi işlem, Bilgisayarlı muhasebe, Muhasebe ve Finansman, Büro yönetimi, Muhasebe bölümlerinden mezun olması veya diğer bölümler mezunlarının 3308 sayılı kanun kapsamında bilgisayar, bilgisayarlı muhasebe, muhasebe ve finansman, muhasebe finansman ve pazarlama, büro yönetimi, muhasebe bölümü MEB onaylı sertifikaya sahip olması gerekmektedir. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olması, Emeklilik, yaşlılık ve malulluk aylığı almaması, Açıköğretim fakültesi hariç öğrenci olmaması gerekmektedir.

00004841136 işkur ilan numaralı alım ile 1 kişi terörle mücadelede yaralanan genel alan temizleme görevlisi personel alımı için adayların en az ilkokul mezunu en fazla lise mezunu olması kadın, erkek 18 yaşından büyük olması, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olması, emeklilik, yaşlılık ve malüllük aylığı almaması, açıköğretim fakültesi hariç öğrenci olmamak.

Başvuracak adayların Aliağa, Bayındır, Bergama, Bornova, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menemen, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Beydağ, Buca, Konak, Menderes, Balçova, Çiğli, Gaziemir, Narlıdere, Güzelbahçe, Bayraklı, Karabağlar, İzmir/Merkez ilçelerinde ikamet etmesi gerekmektedir.

Adayların bu ilan için başvurularını 25 Şubat 2019 tarihine kadar işkur hizmet binalarından veya işkur internet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şeyhmus Alpaslan
Şeyhmus Alpaslan - 7 ay Önce

Sahil güvenlik işinde çalışmak istiyorum

Özal erörs
Özal erörs - 6 ay Önce

Ben de silah gövenlik olmak istiyorum babam köy kurucusu emekkli dır bende deniz ci olmak istedim lütfen bu mesac bakin 05454323665