Sahil Güvenlik 5 Şehirde Memur Alımı Yapacak

Memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Sahil Güvenlik komutanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 şehirde devlet memuru alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 29.12.2020, 13:15
Sahil Güvenlik 5 Şehirde Memur Alımı Yapacak

Sahil Güvenlik 5 Şehirde Memur Alımı Yapacak

Memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Sahil Güvenlik komutanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 şehirde devlet memuru alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sahil güvenlik komutanlığı memur alımı ilanı son başvuru tarihi 05 Ocak 2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapacak olan kişiler https://www.turkiye.gov.tr/sahil-guvenlik-komutanligi-is-basvurusu internet adresi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK OLAN KADROLAR

Çevre Mühendisi alımı

Makine Mühendisi alımı

Yüzme Öğretmeni alımı

Eğitim Geliştirme Uzmanı alımı

Spiker alımı

Radyo ve Televizyon Uzmanı alımı

Uzman alımı

Avukat alımı

Hizmetli alımı

ALIM YAPILAN ŞEHİRLER

1. Ankara

2. Muğla

3. İstanbul

4. Antalya

5. İzmir

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Sahil güvenlik memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Sahil güvenlik memur Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Sahil güvenlik memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Sahil güvenlik memur Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Sahil güvenlik memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Sahil güvenlik memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Sahil güvenlik memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Sahil güvenlik memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Sahil güvenlik memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Sahil güvenlik memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Sahil güvenlik memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Sahil güvenlik memur alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Sahil güvenlik memur alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Sahil güvenlik memur alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)