Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

Üniversite tarafından yapılan duyuruda İstanbul Mektebi Tıbbiye-i Şahane Külliyesine 3 Ankara Gülhane Külliyesine 2 olmak üzere toplam 5 kişi istihdam edilecektir. Müracaatlar ise hangi ilde görev yapmak isteniyor ise o ilin Personel Dairesi Başkanlığına şahsen veya posta yolu ile 18 Ekim 2018 Tarihine kadar yapılacaktır.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı için 4 yıllık Bilgisayar, Yazılım, Elektirik, Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun olmak, Yazılım Tasarımı ve geliştirilmesi, Ağ kurulumu ve yönetimi konusunda en az 3 yıllık tecrübeye sahip bulunmak ve bunu belgelemek. Bilgisayar Donanımı ve Ağ Yönetimi bilgisinin bulunması ve Güncel Programlama Dillerinin en az ikisini biliyor olmak buna ait transkript belgesi veya kurs kayıtları istenecektir. İyi derecede İngilizce biliyor olmak ve erkek adaylar için Askerlik Hizmetini yapmış muaf veya ertelemiş olmak şartı aranmaktadır.

Sunucu yapılandırması, Yedekleme Depolam sistemleri konusunda bilgi sahibi olmak, Sanallaştırma, Bulut Teknoloji ve çözümleri, yerel ve geniş ağ bilgi ve tecrübesine sahip, Windows sunucu yapılandırma, sorun giderme Exchange server yönetimi ve Office 365 Linux İşletim sistemleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak özel tercih sebebi olarak açıklandı.

Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvurular için istenen Belgler: Fotoğraflı Başvuru Formu, Okul çıkış Belgesi veya Lisans Diploması, Erkek adaylar için Askerlik Durumunu gösterir Belge, Prgramlama Dillerini bildiğini Gösterir Belge, Adli sicil kaydı, Sertifikalar ve Deneyimini gösterir belge, KPSS sonuç ile YDS tespit sınav belgesi ile Şahsen belirtilen illerin Personel Dairesi Başkanlığına şahsen Başvurular yapılacaktır.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı Klavuzunu buradan indirebilirsiniz.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 08:23
YORUM EKLE