Sağlık Bilimleri Üniversitesi 8 Personel Alımı! Bugün Son

Yayınlanan ilan kılavuzuna göre Kamu Üniversitesi olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından yayınlanan ilan kapsamında 2 şehirde istihdam edilmek üzere 8 personel alımı bugün sona eriyor. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 03.02.2020, 00:10 03.02.2020, 00:08
Sağlık Bilimleri Üniversitesi 8 Personel Alımı! Bugün Son

Kamu Üniversitesi olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi yayınladığı ilan kapsamında İstanbul’da istihdam etmek üzere 6 kişi ve Ankara’da istihdam etmek üzere 2 kişi istihdam etmek üzere personel alımı yayınlamıştı. Alınacak personellerin başvuru tarihi 3 Şubat 2020 tarihinde bugün sona ermektedir.

Başvuru şartları neler; İlan kapsamında alınacak personeller bilişim personeli olarak istihdam edileceklerdir. İlgili adaylar öğrenim durumları ise dört yıllık lisans eğitimi veren fakültelerin yazılım mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun olan adaylar arasından 3 veya 5 yıllık deneyime sahip olanların başvuruları alınmaktadır.

Ayrıca adaylardan istenen 2018 yılına ait KPSS – P3 sınav türüne göre başvurular alınacaktır. Başvurular KPSS puanının %70 yabancı dil puanından en az yüzde 30 dikkate alınacaktır. İlgili adaylar tebligat yapılmayacağından dolayı Sağlık Bilimleri Üniversitesinin resmi web sitesini takip etmeleri gerekmektedir.

İlgilenen adayların Sağlık Bilimleri Üniversitenin resmi internet adresi üzerinde olan formu bugün 3 Şubat 2020 tarihine kadar doldurarak teslim etmeleri gerekmektedir.

Üniversitenin personel alımı ilan kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@