Sağlık Bilimleri KPSS 70 ile Sözleşmeli Personel İlanı Yayımlandı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü tarafından KPSS 70 puan şartı ile farklı birimlerde görevlendirilecek olan sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı.

Kamu Personeli Alımı 02.09.2019, 07:25 02.09.2019, 09:55
Sağlık Bilimleri KPSS 70 ile Sözleşmeli Personel İlanı Yayımlandı

Kamu kurum ve kuruluşları bünyesinde gerçekleştirilecek olan personel alımı ve işçi alımı istihdam süreçleri kapsamında etkin rol oynayan birimler tarafından hazırlanan ve belirlenen koşullarda kamuoyunun bilgisine sunulan ilanlar yayımlanmaya devam ediyor.

Her yayımlanan ilanda, başvuru yapacak olan adayların süreç dahilinde bilgilendirilmelerini sağlayan bir yönerge niteliğinde başvuru ilan kılavuzu da ekte yer alacak şekilde duyurulara eklenmiş oluyor.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alıyor

Kamu kurumlarında yapılan ve hem kadrolu hem de sözleşmeli personel olarak çıkılan ilanlara bir yenisi daha eklendi. Sağlık Bilimleri Üniversitesi farklı birimlerde görevlendirmek üzere Sözleşmeli Personel Alımı yapacağını duyurdu.

Personellerin Görev Yerleri Nereler Olacak?

Sağlık Bilimleri Üniversitesi farklı kampüslere sahip olan bir eğitim merkezi olarak, bünyesinde istihdam edeceği personellerin 2 kişilik kontenjanını Ankara Gülhane Külliyesi ve 3 kişilik kontenjanını da  İstanbul Hamidiye Külliyesine açmak üzere toplamda 5 sözleşmeli personel alımı yapacaktır.

Başvuru Şartları ve Süreci

İlana başvuru yapacak olan her adayın 2018 veya 2019 KPSS P3 türünden en az 70 puan elde eden ve 657 sayılı devlet memuru kanununda yer alan genel şartları sağlayan adaylar olmaları gerekmektedir.

Ayrıca kılavuzda yer alan her bir teknik kritere de sahip olması talep edilen adayların eğitim şartı için; Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları şartı talep edilmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların 17.9.2019 tarihine kadar yapılması gerekmekte olup; Ankara ve İstanbul olmak üzere tercih yapan adayların ilgili birimlere evrakları ile birlikte müracaat etmeleri gerektiği ilan edilmektedir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı ilanı için tıklayınız.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)