Sağlık Bakanlığına 31 Bin 500 Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Sağlık Bakanlığı Aralık’ta 6 Bin 500 2019’da 25 Bin Kamu Personeli Alacak. Sağlık Bakanı Koca: 2018 bitimi aralık ayında 6 bin 500 kamu personeli alacağını ve 2019 yılı için 25 bin kamu personeli alınacağı duyurdu.

Sağlık Bakanlığına 31 Bin 500 Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Sağlık Bakanı "2019'da pratisyen hekim, uzman hekim, diş hekimi ve eczacı olmak üzere 25 bine yakın personel ataması gerçekleştireceğiz.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "2019'da pratisyen hekim, uzman hekim, diş hekimi ve eczacı olmak üzere 25 bine yakın personel ataması gerçekleştireceğiz." dedi.

Koca, bu ay içinde de acil tıp teknisyenliği, işletmenlik, ambulans şoförlüğü gibi alanlarda 6 bin 500 kişilik alım yapılacağını bildirdi.

Sağlık Bakanlığına bu süreçte toplam 31 bin 500 kamu personeli alımı yapılmış olacak. İlanlar yayınlandığı anda sitemiz ve uygulamalarımız üzerinden duyurulacaktır.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2018, 11:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dangerzone
Dangerzone - 7 ay Önce

Ulan saglikci olmak varmis be. Ben muhendis oldum 90 puanla atanamadim. Keske hemsire olsaydim 65 70 puanla atanirdim, 90 puanla haritadan yer secerdim. Bize 13 kisi aciliyo sagliga30bin. Kadere de isyan edemiyoz ki ..

Farkmaz
Farkmaz @Dangerzone - 7 ay Önce

@dangerzone hemşirelik bitirdim, tercih süreci içindeyiz, tercih listesinde hemşirelik alımı yok. Yığıldı artık buradan da ekmek çıkmıyor

öner yildiz
öner yildiz - 7 ay Önce

Biz nezaman is başı yapıcaz atamamız yapıldı öle kaldı herkez personel aliyo ama işbaşı yapan yok henuz

Kubra
Kubra - 7 ay Önce

Fizyoterapi bölümü ne olacak acaba

Gülizar cebeli
Gülizar cebeli - 7 ay Önce

Yaş şartı kaldırılsın veya kurumlara hem genç hemde yaşı büyük olanlarda atansın,memur olsun.

Mesut selcuka
Mesut selcuka - 7 ay Önce

Benim yüzde 43 engelli laborum var suan işsizim kura çekimi yapilmasin engelli kardeslerimine işe ihtiyacı var lütfen kura çekimi olmasin

Farkmaz
Farkmaz - 7 ay Önce

Hemşirelik alımlarıyla ilgili bir bilgi yok? Ayrıca ÖSYM sitesinde de hemşirelik alımı şu an yok. Bu konuda bilginiz var mı?

İpek ergun
İpek ergun - 7 ay Önce

Hemşire alimi yokmu

Ali Demir
Ali Demir - 7 ay Önce

saçma sapan ilanlar veröeyin ya