Sağlık Bakanlığına 10 Bin TL Maaş İle Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Sağlık Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Yazılım uzmanı alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 09.12.2020, 10:01 10.12.2020, 07:30
Sağlık Bakanlığına 10 Bin TL Maaş İle Personel Alımı

Sağlık Bakanlığına 10 Bin TL Maaş İle Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Sağlık Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Yazılım uzmanı alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sağlık Bakanlığı yazılım uzmanı alımı ilanı son başvuru tarihi 14.12.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen tüm kişiler kılavuzda yer almış olan şartlara ve kılavuzlarda yer almış olan CV örneğine uygun olacak şekilde hazırlamış oldukları özgeçmişlerini ve istenen tüm bilgileri en geç 14 Aralık 2022 tarihine kadar kılavuzda yer alan e-posta adresine gönderilmesi gerekiyor.

İlan metinlerine ve başvuru evraklarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bireysel Danışman Alımı -IC 3 İlan Metni.doc

https://khgmstokyonetimidb.saglik.gov.tr/Eklenti/39512/0/bireysel-danisman-alimi---ic-3-ilan-metnidoc.doc

Başvuru Mektubu Örneği IC 3.docx

https://khgmstokyonetimidb.saglik.gov.tr/Eklenti/39513/0/basvuru-mektubu-ornegi-ic-3docx.docx

CV Formatı IC 3.docx

https://khgmstokyonetimidb.saglik.gov.tr/Eklenti/39514/0/cv-formati-ic-3docx.docx

Bireysel Danışman Alımı -IC 4 İlan Metni.doc

https://khgmstokyonetimidb.saglik.gov.tr/Eklenti/39515/0/bireysel-danisman-alimi---ic-4-ilan-metnidoc.doc

Başvuru Mektubu Örneği IC 4.docx

https://khgmstokyonetimidb.saglik.gov.tr/Eklenti/39516/0/basvuru-mektubu-ornegi-ic-4docx.docx

CV Formatı IC 4.docx

https://khgmstokyonetimidb.saglik.gov.tr/Eklenti/39517/0/cv-formati-ic-4docx.docx

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Sağlık Bakanlığı yazılım uzmanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Sağlık Bakanlığı yazılım uzmanı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Sağlık Bakanlığı yazılım uzmanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Sağlık Bakanlığı yazılım uzmanı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Sağlık Bakanlığı yazılım uzmanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Sağlık Bakanlığı yazılım uzmanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Sağlık Bakanlığı yazılım uzmanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Sağlık Bakanlığı yazılım uzmanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Sağlık Bakanlığı yazılım uzmanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Sağlık Bakanlığı yazılım uzmanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Sağlık Bakanlığı yazılım uzmanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)