Sağlık Bakanlığı 71 Personel Alımı Yapacak

Sağlık Bakanlığı personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Sağlık Bakanlığı Sıhhat projesi kapsamında Diş hekimi alımı ve Tercüman alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 13.12.2020, 15:28 14.12.2020, 13:30
Sağlık Bakanlığı 71 Personel Alımı Yapacak

Sağlık Bakanlığı 71 Personel Alımı Yapacak

Sağlık Bakanlığı personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Sağlık Bakanlığı  Sıhhat projesi kapsamında Diş hekimi alımı ve Tercüman alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvurular için son tarih 17 Aralık 2020 TSİ 18:00’dir.

Başvuru yapmak isteyen kişiler aşağıda bulunan link üzerinden başvuru işlemlerini yapması gerekiyor.

https://www.saglik.gov.tr/TR,77427/sihhat-projesi-kapsaminda-dis-hekimi-ve-tercuman-alinacaktir.html

ALIM YAPILACAK OLAN KADROLAR

33 Diş Hekimi alımı

38 Tercüman alımı

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Sıhhat projesi personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Sıhhat projesi personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Sıhhat projesi personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Sıhhat projesi personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Sıhhat projesi personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Sıhhat projesi personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Sıhhat projesi personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Sıhhat projesi personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Sıhhat projesi personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Sıhhat projesi personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Sıhhat projesi personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Sıhhat projesi personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Sıhhat projesi personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Sıhhat projesi personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Yorumlar (0)