Sağlık Bakanlığı 6,409 işçi Mülakat Alım Sonuçlarını Duyurdu

Sağlık Bakanlığı tarafından 6.409 kişi işçi alımı Mülakat sonuçlarını yayımladı. Liste asil ve yedek liste şeklinde sunulmuştur. Şehir ve yerleri açıklama adresi nerelerdir.

Sağlık Bakanlığı 6,409 işçi Mülakat Alım Sonuçlarını Duyurdu

Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan 6.409 sürekli işçi alımı mülakat sonuçları asil ve yedek liste olarak iki ana katagoride yayınlanmış olup listenin sonuna kadar bakılması gerekmekte. Sözlü sınav sonucu ilan edilmiştir. İl Sağlık Müdürlükleri Türkiye genelinde duyuru yapacak. İl Sağlık Müdürlüğü resmi web siteleri üzerinde durumlarını öğreneceklerdir.

Başkent Ankara İlini yayınlıyoruz: Sağlık Bakanlığı Taşra teşkilatlarında istihdam edilmek üzere atanmaya hak kazanan sürekli işçilerin sözlü sınav sonuçlarına yönelik olarak açıklamalar.
Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatlarında görev alacak kamu personelleri (sürekli işçi)  4857 sayılı iş kanununu yönetmelik kapsamında ihtiyaç duyulan birimlere atamak için sözlü mülakat sınav sonuçlarını için ekte sunulmuştur.

Sınav sonucunda başarı elde etmiş adayların atamalarının yapılacağı anlamı taşımakta. Başarılı adaylar yönetmelik gereği güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmaları sonuçlandırılması bitiminden sonra atamaları yapılacak. Adayların iş takvimini takip etmeleri gerekli işlemlerin şahsen yapılacağından başvuruda bulunduğunuz İl Sağlık Müdürlüğü resmi web sitesini takip etmeleri önerilmektedir.

Bu ilan tebligat yerinde olup adaylara tebligat mahiyeti olduğundan ayrıca posta yoluyla tebligat yapılmayacaktır.

Başkent Ankara Sınav sonuçları için tıklayınız

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2019, 22:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
üzeyirN.
üzeyirN. - 5 ay Önce

İstanbul sayfası hata verip duruyor şu istanbulum listesine ulaşan yokmu birader bu nasıl bi saçmalıktır

Murat denliol
Murat denliol - 5 ay Önce

Ben atandım ama yerleşmesi bekliyom ne zaman açık lanacak bilginiz var mı

Emine y
Emine y - 5 ay Önce

Her zamanki gibi tirpili olan girdi olmayan aç

ahmetcn
ahmetcn - 5 ay Önce

arkadaslar nasil itiraz edecez bilginiz var mi.

Çiğdem beşli
Çiğdem beşli - 4 ay Önce

Çalişmak istiyorum.