Sağlık Bakanlığı 5 Bin İşçi Alımı Kura Sonuçları Açıklandı

Sağlık Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen 5 bin işçi alımı için kura çekimleri gerçekleştirildi ve sonuçlar internet sayfası üzerinden paylaşıldı.

Sağlık Bakanlığı 5 Bin İşçi Alımı Kura Sonuçları Açıklandı

Sonuç Sorgulama
Sağlık Bakanlığı tarafından çeşitli illerde gerçekleştirilen temizlik görevlisi, ısıtma ve sıhhi tesisatçı, marangoz, boyacı, kaynakçı, inşaat boyacısı kadrolarına yapılan alım için kuralar çekildi. Noter huzurunda gerçekleştirilen kura sonucunda belirlenen adaylar Sağlık Bakanlığı internet sayfası üzerinden ilan edildi. Sonucunu sorgulamak isteyen adaylar iscisonuc.saglik.gov.tr adresine girerek sonuçlarını öğrenebilir. 

Sorgulama yaparken eski veya yeni kimlik kullanmanıza göre sizden istenen bilgiler değişiklik gösterecektir. Dolayısıyla kimliklerinizi yanınıza alarak sorgulama yapmanızı tavsiye ederiz.

Kura Çekimi Devam Edecek
Halen daha bazı kadrolar için kura çekiminin devam ettiğini de belirtmek gerekir. Bu kura çekimleri 26 Ekim 2018 tarihinde tamamlanacak ve saat 20.00 itibariyle sisteme yüklenecek. Adaylar aynı sonuç sorgulama sayfasına girerek kura çekimi sonuçlarını öğrenebilirler. 

Kura sonucunda ismi belirlenen adaylar gerekli belgeleri temin ederek kurumlarına başlamalarını yapmalıdır. Bunun için belirli bir süre tanındığı da unutulmamalıdır. Bu süre zarfı içerisinde başvurularını yapmayan adaylar haklarını kaybedeceklerdir. Geçerli mazereti olmadan başlama yapmayan adayların yerine ise yedekleri alınacaktır. Sağlık Bakanlığı 5 bin işçi alımı kura sonuçları yayınlandıktan sonra adaylara herhangi bir tebligat yapılmayacaktır. Dolayısıyla bu sonuçların yakından takip edilmesi son derece büyük önem arz etmektedir. Sorgulama sayfası.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
sefa çakır
sefa çakır - 8 ay Önce

kütahya

Mustafa
Mustafa - 8 ay Önce

Site kitlenmiş girmiyor

Yalan haber
Yalan haber - 8 ay Önce

Nerden başvuru yapılmış nerden alınmış. İşkurdan bakıyoruz yok öyle Bi şey aldatmayın milleti

Mehmetgullu
Mehmetgullu - 8 ay Önce

Evet

Musa Eken
Musa Eken - 8 ay Önce

Sorgulama yapamıyorum

sefa çakır
sefa çakır - 8 ay Önce

işçi saglık gov tr

Gülten Aydemir
Gülten Aydemir - 8 ay Önce

...

Alev Celebi
Alev Celebi - 8 ay Önce

baska kadrolarda alimlar olcakmi daha