Sağlık Bakanlığı 47 Danışman Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı’nın yayınladığı personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda istihdam etmek üzere toplamda 47 kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

Kamu Personeli Alımı 01.03.2019, 20:24 01.03.2019, 21:58
Sağlık Bakanlığı 47 Danışman Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı “Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi” kapsamında 1 Mart 2019 tarihinde 47 danışman personel alımı ilanı yayınladı.

47 danışman personeli alımı için başvurular 1 Mart tarihi itibariyle başlamış olup 15 Mart 2019 tarihinde sona erecektir. Adayların başvuru sırasında göndermesi gereken belgeler arasında; başvuru mektubu, diploma, özgeçmiş, referans mektubu yer almaktadır.

Sağlık Bakanlığı Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesinin finansmanı Dünya Bankası’ndan 134,4 milyon ABD Doları almıştır ve bu proje için 47 personel alımı da yapmaktadır.

Alınacak olan danışman personelden beklenilen hizmetler; idare tarafından verilen iş analizlerini yapmak, belirli dönemlerde güncel süreç analizleri yaparak iş verimliliği raporları hazırlamak, karar destek sistemlerini geliştirmek üzere faaliyetler yapmak, Proje faaliyetleri öncesinde, sırasında ve sonrasında çözümleyici analizler hazırlamak ve talep edildiğinde üst yönetime raporlamak, idarenin vereceği diğer iş analizi işlerini yapmak olarak açıklanmıştır.

Adayların; matematik, bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, bilgisayar bilimleri, istatistik gibi bölümlerden mezun olması gerekmektedir.

Sağlık Bakanlığı 47 danışman personel alımı ilan metnini incelemek için tıklayınız.  

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Hsyn 2 yıl önce
Niye hala bi yerlerden medet umuluyor