Sağlık Bakanlığı 24 Kamu Personeli Alımı

Devlet Personel Başkanlığınca yayımlanan ilana göre Sağlık Bakanlığı kamu personeli alacağını duyurdu. Alımlar sözlü sınav ile gerçekleşecek olup kimler başvuruda bulunabilir, detaylar…

Kamu Personeli Alımı 30.04.2019, 00:41 30.04.2019, 14:57
Sağlık Bakanlığı 24 Kamu Personeli Alımı

Sağlık Bakanlığı DPB üzerinden 29 Nisan 2019 tarihinde yayınladığı ilana göre 24 kamu personeli alımı yapacağını duyurmuştur. Başvurular alındıktan sonra sözlü sınav ile gerçekleştirilecektir.

Başvuru belgelerle birlikte 29 Nisan 2019  ile 17 Mayıs 2019  tarihleri arasında Sağlık Bakanlığı Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001.Cadde No:9 Bilkent Çankaya/Ankara adresin bulunan Sağlık Bakanlığı genel evrak birimine elden veya posta ile teslim edilecek. Belirtilen tarihten sonra başvuru yapanların kabul edilmeyecektir.

Kamu Kurum ve Kuruluşların Bilgi İşlem Birimlerinde sözleşmeli bilişim personeli istihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik in 8 in maddesi uyarınca Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere Sözlü ve uygulamalı sınavla toplam 24 kişi personel alınacağı bildirilmiştir.

Başvuru için aranan şartlar; Fakültelerin dört yıllık çeşitli bölümler mezunu olması gerekmekte. Bilişim personeli alımı olarak gerçekleşecek olup başvuru tarihlerini kaçırmamaları gerekmektedir.

Özel Şartlar: yabancı dil puanı genel ve özel şartları sağlayan adaylardan sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranlar arasından yapılacak sözlü ve mülakat sınavla sözleşmeli bilişim personeli pozisyonu için aday giriş sınavına alınacaktır.

Sağlık Bakanlığı kamu personel alımı kılavuzu tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)