ROKETSAN Personel Alımları Devam Ediyor

Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı aranmıyor. Farklı pozisyonlarda personel alımı sürecine hızla devam eden Roketsan çok sayıda personel alımı ilanı bulunmaktadır. Başvuru yapmak isteyen adaylar…

Kamu Personeli Alımı 22.04.2019, 12:16
ROKETSAN Personel Alımları Devam Ediyor

Roketsan personel başvurusu sunulan birçok farklı pozisyonlarda personel istihdamı yapacağını duyurdu. İş başvurusunu değerlendirmek isteyen adayların başta yapması gereken roketsan resmi internet sitesi üzerinden ücretsiz olarak üyelik oluşturmalısınız. Üyelik oluşturduktan sonra pozisyonunuza uygun personel alım ilanlarından birine online olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Yayımlanan iş ilanları şu şekilde: Elektrik elektronik mühendisliği, Fizik mühendisliği, Proje mühendisliği, Bilgisayar mühendisliği ve makine mühendisliğine anında online başvurular açıktır. Bunun yanı sıra Kimya mühendisliği, mekatronik mühendisliği, sistem mühendisliği, satın alma mühendisliği, uçak mühendisliği ve aday mühendisliği personel alımları yapmaktadır.

Son başvuru tarihleri 31 Aralık 2019 olarak verilmiş olup sunulan iş ilanlarına direk olarak başvurunuz uygun olacaktır. Genel başvuruların altında çok sayıda farklı pozisyonlarda alımlar olduğu için online olarak direk başvurular açıktır.

Ayrıca adayların cv yöntemiyle formlara belgelerinizi yüklüye bildiğiniz gibi online olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)