Resmi Gazete İlanı! Sözleşmeli Personel Alımı

Resmi Gazetenin bugün ki sayısında yayınlanan ilan doğrultusunda istihdam edilmek üzere Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesinde sözleşmeli mühendis ve tekniker personel alımı yapılacaktır. İşte ilan kılavuzu ve detaylar…

Kamu Personeli Alımı 30.03.2020, 16:20
Resmi Gazete İlanı! Sözleşmeli Personel Alımı

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 6 Haziran 1978 tarih 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4’üncü maddesinin B fıkrası uyarınca Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlüğünde istihdam edilmek üzere mühendis ve tekniker sözleşmeli personel alımı yapılmaktadır.

Genel Başvuru şartları neler; Memur olma genel şartlara haiz olması, Anayasal düzene karşı suç işlememiş olması, Erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin bulunmaması veya tecil ettirmiş olması, son 1 yılda sözleşmeli çalıştığı yer var ise kurumlarınca fes edilmemiş ve isteğince istifa etmemiş olması gerekmektedir.

Aşağıda verilen resimde unvan, öğrenim durumu, KPSS puan türü, çalıştırılacak birim ve aranan nitelikler resimli olarak verilmiştir.

İlgilenen adaylardan istenilen belgeler, aranılan nitelikler, özel şartlar ve diğer tüm detaylar için aşağıda ilan kılavuzu verilmiştir. Başvurular bugün itibariyle başlamış olup 15 gün sürecektir.

Sözleşmeli mühendis ve tekniker personel alımı ilan kılavuzunu inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)