Resmi Gazete İlanı Güzel Sanatlar Üniversitesi! Memuru Alımı

Güzel Sanatlar Üniversitesi bünyesinde çalışacak memur alımı yapacağını duyurdu. Alım şartları, ilan kılavuzu ve tüm detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 05.06.2020, 15:35 20.06.2020, 12:13
Resmi Gazete İlanı Güzel Sanatlar Üniversitesi! Memuru Alımı

Güzel Sanatlar Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada memur alımı olarak üniversite bünyesinde Sözleşmeli memur alımı yapılacağını duyurdu. Alım için başvuru şartları istenilen belgeler ile ilan kılavuzu haberimizin devamında verilmiştir.

Adaylar da 657 sayılı Kanun'un 48'ınci maddesinde aşağıda belirtilen genel ve özel şartları taşımak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Bu Kanunun 40ncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak, Bu Kanunun 41nci maddesindeki öğrenim şartlarını taşımak,  Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş, Askerlikle ilgisi bulunmamak aranan özellikler arasındadır.

657 sayılı Kanun'un 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına, engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili özürü bulunmama bulunmaması vardiyalı ya da gece çalışmasına engel sağlık problemi olmaması şartları da ayrıyeten adaylarda aranmaktadır.

Büro memuru alımı için lisans mezunu olması, 2018-KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olması ve ÖSYM tarafından kabul edilen yabancı dil sınavından en az 50 puan alınmış olması gerekmektedir.

Başvuruda İstenen Belgeler Neler;

• Sınav Sonuç Belgeleri,

• İkametgâh Belgesi,

• Başvuru Formu,

• Diploma ya da Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı veya Noter Onaylısı,

• Adli Sicil Kaydı,

• Askerlik Durum Belgesi,

• Daha önce çalışmış ise SGK Hizmet Dökümü, 

• Kuruluşlarınca düzenlenen kurs sonucu alınan Eğitim sertifikası ve 1 adet fotoğraf,

Başvurular 05 Haziran 2020 iler 20 Haziran 2020 Arasında mesai saatleri içerisinde yapılacaktır.

İlan detayları kılavuzda yer almaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)