Resmi Gazete İlanı Belediye 134 Kamu Personeli Alımı Başvurusu

Resmi Gazetede yayınlanan ilana göre yüksek maaşla Belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere 134 kamu personeli alımı başvuruları 10 Nisan 2020 tarihine kadar yapılacaktır. Tüm detaylarıyla haberimizin detayında…

Kamu Personeli Alımı 09.03.2020, 00:40
Resmi Gazete İlanı Belediye 134 Kamu Personeli Alımı Başvurusu

Yayınlanan ilana göre Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzer farklı branş ve unvanlarda 134 kamu personeli alımı yapılacağı Resmi Gazetede yayınlanmış olup ilgili adaylar için başvuru detayları aşağıda verilmiştir.

Genel başvuru şartları neler; Yayınlanan ilana göre Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilecek 134 kamu personeli alımı için (Devlet Memurları Kanununda) memur olma şartlarına haiz adayların başvuruları alınacaktır. Ayrıca başvuruda bulunacak adayların yayınlanan ilan kılavuzunda belirtilen eğitim şartları arasında 2018 yılı KPSS puanında en az 60-70 puan alması gerekmektedir.

Başvuruda istenilen belgeler; Kimlik fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, diploma fotokopisi, askerlik hizmet belgesi, adli sicil kaydı belgesi ve sağlık raporu istenilmektedir. Ayrıca aşağıda verilen ilan kılavuzunda branş ve unvan dağılımlarında özel şartlara bakmanızda fayda görülmektedir.

İlgilenen adaylar için başvuru belge teslimi 30 Mart ile 10 Nisan 2020 tarihleri aralığında istenilen belgeleri teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular şahsen veya posta yolu ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı web sitesi üzerinden elektronik olarak takip edebilirsiniz.

Belediyenin 40 Unvanda 134 memur alımı kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)