Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Personel Alımı

Üniversite bünyesine personel alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet Güvenlik görevlisi alımı ve 41 adet Temizlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 24.11.2020, 10:57
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Personel Alımı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Personel Alımı

Üniversite bünyesine personel alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet Güvenlik görevlisi alımı ve 41 adet Temizlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu İşçisi Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda TÜBİTAK kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere araştırmacı alımı ve teknisyen alımı olarak kadrolu Kamu işçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

RTE Kadrolu beden işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 27.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen bütün adayların İŞKUR sitesi üzerinden başvurmaları gerekiyor. Bu nedenle İŞKUR sitesine şifrenizi kullanarak giriş yapın.

Giriş işlemini yaptıktan sonra İŞ İLANLARI bölümünde bulunan İŞYERİ ÜNVANI bölümüne RECEP TAYYİP ERDOĞAN yazın ve ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Resmi ilan kılavuz linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?cdc2c4b6-f08a-4c30-82ef-99b722e164b6

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. RTE Kadrolu beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. RTE Kadrolu beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. RTE Kadrolu beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. RTE Kadrolu beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. RTE Kadrolu beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. RTE Kadrolu beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. RTE Kadrolu beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. RTE Kadrolu beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. RTE Kadrolu beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. RTE Kadrolu beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. RTE Kadrolu beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - RTE Kadrolu beden işçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - RTE Kadrolu beden işçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - RTE Kadrolu beden işçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)