QNB Finansbank 3 Şehirde Personel Alımı

QNB Finansbank personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda QNB Finansbank 3 şehirde kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere Direkt satış uzmanı alımı ve Satış danışmanı alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 27.11.2020, 10:33 28.11.2020, 09:59
QNB Finansbank 3 Şehirde Personel Alımı

QNB Finansbank 3 Şehirde Personel Alımı

QNB Finansbank personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda QNB Finansbank 3 şehirde kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere Direkt satış uzmanı alımı ve Satış danışmanı alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

QNB Finansbank İŞKUR personel alımı ilanı son başvuru tarihi 1.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması zorunludur. İŞKUR sitesine şifrenizi yazarak giriş yapınız. Giriş işleminden sonra İŞ İLANLARI kısmına gidin o sayfada İŞYERİ ÜNVANI kısmına FİNANSBANK yazarak ARA butonuna tıklayınız.

İŞKUR sitesine giriş yaptıktan sonra aşağıdaki linkler üzerinden direk başvuru yapabilirsiniz

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005758457

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005756060

ALIM YAPILAN ŞEHİRLER

1. Kocaeli

2. Bursa

3. Elazığ

ALIM YAPILAN KADROLAR

7 Adet Direkt satış uzmanı alımı

30 adet Satış danışmanı alımı

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. QNB Finansbank İŞKUR personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. QNB Finansbank İŞKUR personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. QNB Finansbank İŞKUR personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. QNB Finansbank İŞKUR personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. QNB Finansbank İŞKUR personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. QNB Finansbank İŞKUR personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. QNB Finansbank İŞKUR personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. QNB Finansbank İŞKUR personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. QNB Finansbank İŞKUR personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. QNB Finansbank İŞKUR personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. QNB Finansbank İŞKUR personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - QNB Finansbank İŞKUR personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - QNB Finansbank İŞKUR personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - QNB Finansbank İŞKUR personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)