QNB Finans Bankası Farklı Branşlarda Personel Alıyor

Banka tarafından yayınlanan duyuruya göre QNB Finansbankasının farklı şubelerinde ve şehirlerde istihdam edilmek üzere farklı branşlarda personel alımı duyurusu yapmıştır. İşte tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 25.02.2020, 08:06
QNB Finans Bankası Farklı Branşlarda Personel Alıyor

Banka alımları nezdinde yapılan personel alımlarına bir yenisi eklenerek QNB Finans Bankası yayınladığı duyuru ile farklı branş ve departmanlarda enpara şubeleri ile banka şubelerine lise ve önlisans mezunu personeller alacağını duyurdu.

QNB Finans Bankasında istihdam edilecek personeller, bireysel bankacılık işlemleri, vezne tahsilat, internet bankacılığı, bireysel telefon bankacılığı veya teknik personel gibi branşlarda lise veya önlisans mezunu adaylar tercih edilecek olup İ.İ.B.F ise lisans mezunu adayların başvuruları tercih sebebi olacaktır.

İlgili adaylar başvurularını QNB Finans Bankasının resmi web sitesi içerisinde kariyer sayfası üzerinden online olarak yapacaktır. Başvuru yapacak adaylar ikamet etmiş olduğu şehre başvurularını yapabilirler. İlgilenen adaylar başvuru için ellerini çabuk tutmaları aksi halde başvuru sayısında yoğunluk olursa başvuru sayfasının kapatılabileceği yer aldı.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)