PTTPAL 1100 Güvenlik Görevlisi Personel Alımı Yapacak

PTT AŞ'nin PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri AŞ zırhlı araçlarda görevlendirilmek üzere bin 100 güvenlik görevlisi ve personel alımı yapacak.

PTTPAL 1100 Güvenlik Görevlisi Personel Alımı Yapacak

PTT AŞ' PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri AŞ, zırhlı araçlarda görevlendirilmek üzere bin 100 personel alımı için sınav açtı. Güvenlik görevlisi kadrosu için lise, operasyon kadrosu için ortaokul mezunu olma şartının arandığı kadrolara başvurular, 15 Aralık 2018 sona erecek.

Zırhlı aracın genel güvenliğini sağlayacak güvenlik görevlisi kadrosu için lise, operasyon görevlisi kadrosu içinse ortaokul mezunu olma şartı aranacak.

PTTPAL AŞ, her türlü para, kıymetli maden ve kıymetli evrak taşıma, işleme ve saklama, ATM ikmal, bakım, izleme, nakit yönetimi, gece kasası hizmetleri ve fiziki güvenlik hizmetleri verecek. Şirket, bu yılsonuna kadar İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli ve Adana'da toplam 6 nakit merkezi kuracak.

Gelecek yıl 40 şube, 360 zırhlı araç ve bin 100 personelle ülke çapında PTT merkez, şube ve ATM'lerine hizmet vermeyi ve Merkez Bankası ile yapılan protokol doğrultusunda 24 merkezde madeni para depolarını işletmeyi amaçlıyor. 2023 ve takip eden yıllarda bölge ve dünya markası olma vizyonuyla yapılanan şirket, zırhlı araçlarda görevlendirilmek üzere bin 100 personel alacak.

Zırhlı araç personel alımı için başvurular 15 Aralık 2018 de sona erecek. Başvuruların sona ermesinin ardından aranan şartları taşıyan adaylar, mülakata çağrılacak. Mülakatta başarılı olanlar 31 Aralık'ta PTTPAL kadrosunda işe başlayacak. Söz konusu kadro için ihtiyaç doğrultusunda gelecek yıl da alım yapılacak. İlanlar ilerleyen süreçte yayınlanacaktır. İlanları takip etmek için tıklayın.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 08:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 8 ay Önce

Başvuru nerden olacak bi bilen yok mu?

Songul Ozdemir
Songul Ozdemir - 8 ay Önce

Yuzde 46 raporum var sigortam vardiyemi yerlesemiyorum mecburum calismaya cok yorucu ama calismak zorundayim arkadaslar 8yildirbir umut bekliyorum insallabuyil benim yuzum guler ben yerlesmek istiyorumm

Hasan oruc
Hasan oruc - 8 ay Önce

Bas vuru nerde yapilacak

Ahmet Aydın
Ahmet Aydın - 8 ay Önce

Nasıl başvuru yapıyoruz nerde başvuru yapiuoruz

Zeynep sahin
Zeynep sahin - 8 ay Önce

Basvurular nerden olacak

Veysel Kasırga
Veysel Kasırga - 8 ay Önce

Güvenlik için boya bakıyor musunuz?

Emrah
Emrah - 8 ay Önce

Nasıl başvuru yapıyoruz

osman
osman - 7 ay Önce

Nasıl olcak bu iş.palavra çıkmasın yine