PTT Personel Alımı! Başvuruları Başladı

Posta Telgraf Teşkilatı Müdürlükleri personel alımı yapılmaktadır. PTT iştiraklerinden PTTCELL tarafından personel alım duyurusu yayınlanmış olup ilgili adaylar için başvuru şartları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 31.01.2020, 00:01
PTT Personel Alımı! Başvuruları Başladı

Yayınlanan ilan kapsamında Posta Telgraf Teşkilatı Müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için başvuru Bursa ve Kocaeli illerinde bulunan PTTCELL Müdürlüklerinde görevlendirileceklerdir.

Bursa PTT merkezlerinde hat satışı yapmak üzere satış temsilcileri personel alımı yapmaktadır. Başvuruya 24 ila 35 yaş aralığında adayların başvuruları online olarak kabul edileceği ilan edilmiştir.

Kocaeli Gebze istihdam edilecek adayların başvuruları online olarak kabul edilecek olup alınacak personeller tam zamanlı olarak istihdam edileceklerdir. İstihdam edilecek personeller PTTCELL uhdesinde görevlendirileceklerdir.

Başvuru adresi olarak Kocaeli Gebze ( //bit.ly/2G5rXli ) linkini kullanarak başvurularını online olarak yapacaktır. Bursa ( //bit.ly/2NCEVve )  ilinde istihdam edilmek üzere linke kopyala ve tarayıcınıza yapıştırarak başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Hasan Kara 1 yıl önce
Ara işler de çalışmaktayım devlet işine çalışmak istiyorum adres güzel yalı mahallesi Selahaddin eyubii cadde no 37 kat 3 D 6 pendik İstanbul 05365709732