Pozantı Belediyesi 2 Ses Sanatçısı ve Boyacı Alıyor

Pozantı Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda alınacak 2 personelin Ses Sanatçısı ve Boyacı olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtiliyor.

Kamu Personeli Alımı 21.05.2020, 14:01
Pozantı Belediyesi 2 Ses Sanatçısı ve Boyacı Alıyor

Adana İli Pozantı Belediye Başkanlığı Personel Ltd.Şti. yaptığı açıklamada alınacak 2 personelin daimi kadroda Ses Sanatçısı ve Boyacı olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti.

Adaylarda aranan nitelikler

657 sayılı devlet memurları kanunun 48 inci maddesinin A fıkrasında belirtilen genel şartları taşımak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Türk Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (Askerlik çağına gelmemiş olmak, Yapmış olmak, muaf, ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak) ve Görevini yapmasına engel akıl veya bedensel engeli bulunmamak şartları aranmaktadır.

Ses sanatçısı için aranan nitelikler

Belediye kültür merkezinde yapılacak olan etkinlikler, düğün, nişan vb. organizasyonlarda ses sanatçısı olarak çalışabilecek tecrübeye sahip olmak şartı aranmaktadır.

Boyacı için aranan nitelikler

Belediyede çeşitli duvar boyama, sıva vb. boyama işlerini yapabilecek tecrübeye sahip olmak şartı aranmaktadır.

Başvuruda istenen belgeler

Nüfus cüzdanı fotokopisi Öz geçmiş (CV) istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 22 Mayıs 2020’dir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)