Posta Teşkilatı Mayıs Ayında Büro Memuru Personeli Alıyor

PTT Büro Personelleri otobanlar üzerindeki HGS ve PTTCELL dolum merkezlerinde istihdam edilmek üzere büro memuru personeli alımı yapılmaktadır. Başvurular başlamış olup başvurunuzu sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. PTT personel alımlarına kimler başvuruda bulunabilir, şartlar neler, detaylar haberimizde...

Kamu Personeli Alımı 15.05.2019, 21:42 15.05.2019, 22:37
Posta Teşkilatı Mayıs Ayında Büro Memuru Personeli Alıyor

Posta Teşkilatı Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacaktır. Adayların başvuruları PTT resmi internet sayfası üzerinden online olarak yapılmaktadır. Alımlar büro memuru, aktif saha temsilciliği ile saha danışmanlığı olarak yapılacaktır. Alım yapacak şehirler Edirne, Bursa ile İstanbul olarak ilan edilmiştir.

Edirne İline PTT büro memuru personeli alımı adresi ve şartları neler:

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması,

Orta seviyede İngilizce ve Bulgarca konuşabilmesi,

Askerlikle ilişiğinin olmaması veya tecilli olması,

10 Parmak klavye bilmesi,

Çalışma saatleri sabah 08.00 ile akşam 20.00’da haftanın 5 günü mesai,

Asgari ücretle çalışacak olup mesai ve pirim ücretleri verilecek.

İstanbul İline Aktif satış temsilcisi personeli alımı detayları: En az lise mezunu adaylar arasından deneyim sahibi olanların başvuruları alınacak.

Bursa İli saha danışmanlığı personeli alım detayları: PTT Merkezlerinde PTTCELL personel alımı için en az lise mezunlarından hat satış işinde deneyimli adayların başvuruları kabul edilmektedir.

2019 Posta Teşkilatı Genel Müdürlüğü personel alımları, 2019 PTT personel alımları, 2019 PTTCELL personel alımları, çıkmış olduğu ilanların başvuru adreslerine başvuruda bulunabilirsiniz.

PTT personel alımları başvurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)