Polisevine KPSS’siz İlkokul Mezunu 30 Kamu Personeli Alınacak

İŞKUR tarafından yayınlanan ilanda Polisevi Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS şartı aranmadan ilkokul mezunu 30 kamu personeli alınacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 19.09.2019, 11:53 20.09.2019, 11:52
Polisevine KPSS’siz İlkokul Mezunu 30 Kamu Personeli Alınacak

Türkiye İş Kurumu İşçi Gücü istemi ile iş veren tarafından yayınlanan ilanlara yönelik işçi ya da kamu personeli bulmak için ilanlar yayınlamaktadır. Bu ilanlardan biri olan Baltalimanı Polisevi Şube Müdürlüğünün yayınladığı 30 kamu personeli ilanıdır.

İlan için şartlar iş ve kadro türüne göre değişirken ilanın yayınlandığı il ise İstanbul sınırları içerisindedir. Şartlara ve kadrolara bakmak için aşağıdaki numaraları kullanabilirsiniz. İşte İŞKUR'un alacağı 30 kamu personelinin iş takip numaraları:

Başvurular Nasıl Yapılır?

İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlara internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. esube.iskur.gov.tr internet adresine girdikten sonra İş Arayan girişi kısmından e-devlet şifreniz ile giriş yaparak gerekli ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

İlana başvurduktan sonra 23.09.2019 tarihinde ilan kapanacaktır. Sonuçlar ise 26 Eylül’de Mirgün Mah.Sakıp Sabancı Cad. No:96 Baltalimanı, Sarıyer / İstanbul adresinde kura sonucu belli olacaktır.

                              

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)