Polisevi Şube Müdürlüğü Bay ve Bayan 6 Kamu İşçisi Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilan kapsamında Polisevi Şube Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere noter kurası ile 6 kamu işçisi alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Son başvuru tarihi 3 Şubat 2020 olarak verilmiş olup tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 29.01.2020, 01:05 29.01.2020, 01:04
Polisevi Şube Müdürlüğü Bay ve Bayan 6 Kamu İşçisi Alıyor

İl Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kapsamında noter kurası ile 6 kamu işçisi alımı yayınlanmış olup başvuru şartları, ilan numarası ve detaylar aşağıda verilmiştir.

İŞKUR iş ilanları üzerinden Polisevinde istihdam edilmek üzere temizlik görevlisi alımı yapılmakta olup başvuruda bulunacak adayların en az ilkokul en fazla lisans mezunu adaylar arasından yapılacaktır. İlgilenen adaylar için başvuruya bay ve bayan adayların başvuruları kabul edilecektir.

İlana göre adayların alım şartlarında 90 günlük deneme süresi bulunmakta olup deneme süresinde başarısız olanların tek taraflı olarak iş akdi feshedilecek. Adayların görevini yapmasında her hangi bir sağlık sorunun bulunmaması, Malatya şehrinde ikamet ediyor olanlar İŞKUR iş ilan 00005374565 numaralı ilana internet üzerinden veya online olarak başvuruda buluna bilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)