Polis Akademisi Bayan 500 PÖH Alımı! En Az Lise Mezunu

Resmi Gazetede bugün 31 Ağustos 2019 tarihinde yayımlanan ilanla göre Polis Akademisi Başkanlığı 25.Dönem PÖH alımı bayan adaylardan alınacak. Resmi Gazete duyurusu için detayları inceleye…

Kamu Personeli Alımı 31.08.2019, 08:56 31.08.2019, 21:08
Polis Akademisi Bayan 500 PÖH Alımı! En Az Lise Mezunu

31 Ağustos 2019 tarihli Resmi Gazete ilanına göre Polis Akademisi Başkanlığı 500 Polis Özel Harekât PÖH alımına ilişkin olarak yayımlanan ilanda alımlara en az lise mezunu adayların başvuruda bulunabileceği açıklanmıştır. Resmi Gazete ilan metni aşağıda yazılmıştır.

Polis Akademisi Başkanlığı Duyurusu İle;

25.Dönem POMEM PÖH Sınav Duyurusu; Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezine 25 Dönem POMEM Özel Harekat branşında yetiştirilmek üzere en az lise veya dengi okullardan olmak üzere, önlisans, lisans veya denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olanlar arasından 500 bayan öğrenci alımı yapılacaktır.

Ön başvuru tarihleri ve sınava ilişkin diğer esaslar sonrasında Polis Akademisi Başkanlığının resmi web sitesi üzerinde yer alacaktır.

Resmi Gazete PÖH alımı ilanı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (66)
Hilal yıldız 5 ay önce
Senden insan oluyorsa kadından da pöh olur...hasso...
Hilal yıldız 5 ay önce
Senden insan oluyorsa kadından da pöh olur
N@@z 5 ay önce
Senden insan oluyorsa kadından da pöh olur
Alptuğ 5 ay önce
O zaman erkeklerde hemşire olmasın! ne kadar cahil zihniyetli insanlarla aynı nefesi soluyoruz yazıklar olsun din dil ırk cinsiyet ayrımı yapanlara#
Emel 5 ay önce
Bu kadar üniversite lise mezunu erkekler boştayken iş bulamazken neden pöh alımı bayanlara veriliyor. bi kere bayan mesleği bile değil bu. Zaten kadınlar pöh erkeklere acayip ilgi duyuyorlar ondan sonra neden aldatmalar cinayetler oluyor başımıza musibetler boşa gelmiyor..
Nuri 5 ay önce
Sende pöh olup kızlara mı sarkıntılık yapacaksın ?
Elif 5 ay önce
İste o cinayetlerde senin gibi geri kafali dusunen erkeklerden dolayi cikiyo ayrica sizin bu meslegi yapmak istememeniz size bos bos konusma hakkini vermiyo
jjsdhfjhk 5 ay önce
kudur kudur senden hiç bir bok olmaz
Hkn 5 ay önce
Hanımefendiler bizim baş tacımızdır.Onlardan her türlü başarıyı beklerim.Nitekim ne nice bayan pilotlar var.Onlara ön yargı ile bakılmamalıdır.
Perihan 5 ay önce
Şu sacma fikirlerinize bi son verin artık..hangi devirde yasiyorsunuz vatanın kizi erkegi olmazz..
Kübra 5 ay önce
Öyle güzel oluyor ki hepinize taş çıkartıyoruz!
Hilal yıldız 5 ay önce
Senden insan oluyorsa kadından da pöh olur
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@