Polis Akademisi Başkanlığı Bekçilik! Sınav Tarih ve Yerlerini Duyurdu

Polis Akademisi Başkanlığı Tarafından 2019/2 Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Fiziki Yeterlilik Sınav Tarihi ve Yerlerini Duyurdu. Tüm Detaylar Haberimiz Ekinde…

Kamu Personeli Alımı 12.09.2019, 13:45 15.09.2019, 01:04
Polis Akademisi Başkanlığı Bekçilik! Sınav Tarih ve Yerlerini Duyurdu

Emniyet Genel Müdürlüğü uhdesinde görev yapan Polis Akademisi Başkanlığınca yayımlanan duyuruya göre çarşı ve mahalle bekçiliği fiziki yeterlilik sınav tarihi ve yerlerini bugün duyurdu. Güvenlik güçlerinin gücüne güç katan polis alımı ve bekçi alımı eğitim ve donatımını Polis Akademisi Başkanlığınca yapılmaktadır.

POLİS AKADEMİSİ DUYURUSU;

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği 2019/2 fiziki yeterlilik sınav tarih ve şehirleri yayımlanmış olup bu şehirler İstanbul ile  Ankara olarak verilmiştir. Bunun yanı sıra bekçi adayların bekçi olmanın şartları neler olduğunu tüm detaylarını ve sınava katılacak merkezlerin yerlerinin belirlendiği bilgisi yer almaktadır.

2019/2 BEKÇİ ALIMI SINAVI DUYURUSU;

Yayımlanan duyuruda çarşı ve mahalle bekçiliği sınavında adayların fiziki yeterlilik sınavlarının yer aldığını buna göre sınav merkezlerinin adaylar için belirlendiği bilgisi verilmiştir. Adayların TC kimlik numaralarıyla e-devlet şifresiyle www.pa.edu.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Fiziki Yeterlilik Sınav Belgesi için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)